Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

JAKI DJ NA WESELE?

Utworzony przez pina007, 27 listopada 2013 r. o 00:11
tutaj, ***pytanienasniadanie.tvp.pl/25849817/wodzirej-czy-konferansjer-wesele-doskonale dj z playdjs wypowiada się bardzo rzeczowo na temat muzyki na weselu. ja lubię dj na weselu, moim zdnaiem sa bardziej wyluzowaniu, bo jednak cały czas rozmawiają  ludźmi podczas prowadzonych imprez.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
djwodzirejmixer.net.pl ***s://***facebook.com/piotr.mixer po prostu wesele z klasa Świetna konferansjerka idealnie dobrana muzyka dekoracje świetlne
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam, Czy miał ktoś na weselu DJ Focus Group i wokalistkę Małgosię, chcę ich zamówic, ale nie wiem czy prowadzą dobrze wesela, jestem bardzo wymagająca, musi byc dobry wokal i bardzo dobry wodzirej, który porwie gości do zabawy, musi być profesjonalnie, z jajem i nie " dyskotekowo". Nie chcę tez miec sztywniaków i znudzonych towarzystwem osób prowadzących. Za wszelkie opinie i polecenia będę bardzo wczięczna :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
witam, reprezentuję serwis ★ weselnapolska.pl ★ to miejsce w którym nasi wykonawcy i zleceniodawcy wzajemnie inspirują się swoją kreatywnością. ★ doskonali fotografowie, ★ twórcy video, ★ muzycy, ★ producenci biżuterii, ★ dekoratorzy, ★ cukiernicy, ★ bariści, ★ właściciele aut do ślubu.... ★ wszyscy ci którzy chcą mieć wpływ na jakość twoich potrzeb - wtedy kiedy organizujesz imprezę. ★***weselnapolska.pl/oferty/produkty/kategoria/417-oprawa-muzyczna.html
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
miałem ostatnio możliwość być na weselu w lublinie gdzie grał dj cosmo, facet widać że od lat wykonuje swoją pracę, potrafi zagrać tak aby wszyscy goście się bawili, poprowadził kilka konkursów i zabaw które mnie zupełnie pozytywnie za***yły, czegoś takiego jeszcze nigdy nie widziałem! do rana wraz ze swoją żoną nie opuszczaliśmy parkietu. dj cosmo chyba na imię ma jacek, znalazłem jego strone internetową ***djcosmo.pl jeśli kotś chce mieć pewność że impreza wypali na 5+ to gorąco polecam dj cosmo. co do sprzętu to byłem pod konsolą gra na nowoczesnym sprzęcie marki pioneer a światła  robią super efrkt. jeszcz raz polecam dj cosmo jako dj na wesele lublin.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak chcesz zespół, który wytrzyma w dobrej formie przez całą noc i nie robi zbyt długich przerw między blokami muzycznymi to weź pod uwagę stronę imprezka.com.pl. Znalazłam ich jakieś trzy lata temu, bo pomagałam siostrze w planowaniu wesela. Muzykalna ekipa, konferansjerka z najwyższą klasą, każdy rodzaj muzyki do wyboru, a co najważniejsze udokumentowane występy i nagrania do wglądu przez stronę. Poza tym zajrzyj do księgi gości. Dosłownie setki pozytywnych opinii do wglądu. To mnie najbardziej przekonało na początku. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
DJ Szumek jest dj z prawdziwego zdarzenia:) Profesjonalnie podchodzi do swojej pracy. Nie dość, że jest rewelacyjnym dj i wodzirejem to jest również bardzo sympatycznym i otwartym człowiekiem:) Dzięki niemu nasze wesele było poprowadzone tak, jak to sobie wymarzyliśmy, a nawet lepiej:) Wszyscy goście również byli zachwyceni, każdy twierdził, że było to najlepsze wesele na jakim był. Idealnie dopasowana do klimatu i otoczenia muzyka, wspaniałe atrakcje, śmieszne zabawy. Po prostu wszystko bez zarzutu:) Zaniedługo znów idziemy na wesele gdzie będzie grał, z czego bardzo się cieszymy bo czeka nas kolejna świetna impreza.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na wesele wybraliśmy DJ Kube z playdjs - pomógł nam doradzić jaką muzykę wybrać na wesele, goście bawili się naprawdę świetnie, a my nie wydaliśmy dużo pieniędzy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
U nas wesele rozkręcał Dj Szum. Typowy profesjonalista. Wcześniej ustalił z nami co byśmy na weselu chcieli i tego się trzymał, a potem to juz imprerza się sama toczyła, Był czad:)!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na naszym weselu grał Dj Szumek. Bardzo dobrze się stało, bo sprawdził się w 100%. Miał dosłownie wszystkie przeboje. Dla młodych i dla starych i dla dzieci.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak jak napisała Ewa powyżej, u nas również grał szumek i wesele mieliśmy mega udane. utwory do wyboru do koloru. Profeska od pierwszego kontaktu do końca imprezy. Widać było jak wszyscy się ładnie bawią jak Szumek puszczał muzę. Polecamy go!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a ja szumka widziałem na wielu innych imprezach na których byłem. Na każdej się sprawdził!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zgadzam się, chłopaki z Playdjs znają się na rzeczy. Osobiście byłam na imprezie gdzie grał dj Irek, w życiu nie bawiłam się lepiej! :D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mogę Wam polecić Dj Szumka, który sprawił że nasz najważniejszy dzień w życiu był zarazem najpiękniejszym! Wszystkie utwory były takie jak ustaliliśmy. nie mieliśmy z nim żadnego problemu, bo wszystko było tak jak się wcześniej umówiliśmy. Do tego facet ma sympatyczną osobowość, to w mig zjednał sobie gości. Polecam!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a ja polecam dj Przemo. wszędzie dojedzie, a jest świetny!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dj Szumek grał na sylwestrze  na którym my byliśmy. Dawał niesamowity pokaz swoich umiejętności muzycznych i tym nas zachwyciła. Jesteśmy pewni, że da rade poprowadzic każdą imprezę!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dj sobie odpuśćcie. Są tacy, co na wesele nie przychodzą jak wiedzą, że dj będzie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sprawdź sobie chłopaków z playdjs.pl - już chyba dwa razy korzystałem z ich usług i zawsze sprawdzali się idealnie. Za pierwszym razem grał DJ Kuba, a później Irek. Obaj są godni polecenia. A do tego mają spoko ceny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no Jaki "PATRYK" jest najlepszy!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dj SZUMEK. Facet na KAŻDĄ imprezę, a na wesele to szczególnie. Forma. muzykalność i kultura. To jego znaki rozpoznawcze!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...